Systemy alarmowe

alarmtime alarmy

SYSTEMY ALARMOWE

SSWIN – Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu

Systemy alarmowe wykonujemy ze szczególną starannością ponieważ od ich niezawodności zależy ochrona Państwa mienia.

Zapewniamy kompleksową obsługę dotyczącą systemów alarmowych na terenie miasta Krakowa, województwa małopolskiego i przyległych województw.

Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie.
Projekt a także późniejszą instalację poprzedzamy szczegółową analizą, dzięki czemu możemy wybrać dla Państwa optymalny system. Wspólnie z klientem ustalamy niezbędne minimum w zakresie poszczególnych systemów oraz przygotowujemy ofertę. Nasza oferta to dbałość o dobór rozwiązań najlepszych dla Klienta, a nie dla sprzedawcy. Nasza klientela to zarówno inwestorzy indywidualni jak i firmy.

Montujemy, serwisujemy, konserwujemy i unowocześniamy alarmy w garażach, mieszkaniach, domkach letniskowych, domach jednorodzinnych, biurach, sklepach, fabrykach. Gwarantujemy bezawaryjne, skuteczne i sprawdzone rozwiązania. Mamy pewność, że użyte przez nas rozwiązania okażą się niezawodne.

Stosujemy sprawdzone rozwiązania uznanych firm, ponieważ musimy mieć pewność, że zamontowane przez nas systemy okażą się niezawodne.

Systemy alarmowe wykonujemy na sprzecie firm:

systemy alarmowe Satel

systemy alarmowe Genevo

systemy alarmowe Ropam

systemy alarmowe dsc

systemy alarmowe paradox

systemy alarmowe bosch

Zakres usług:

  • montaż systemów SSWiN,
  • serwis systemów SSWiN,
  • konserwacja systemów SSWiN,
  • montaż modułów monitorujących systemy SSWiN poprzez komunikację mobilną: GPRS-T1; GPRS T2-T6; GSM; ETHM-1 Plus firmy Satel oraz BasicGSM i MultiGSM firmy Ropam.

Staramy się polecać takie rozwiązania, które są bezpieczne ale zarazem mimo swojej złożoności jak najbardziej przyjazne użytkownikom, dlatego też wdrażamy komunikację z centralami alarmowymi via GPRS, GSM, SMS, ETHM, KODY USSD,  APLIKACJE MOBILNE.

Nasz zakres usług to także konsultacje, dobór sprzętu dostosowany do zasobności portfela i wymagań klienta, bezpłatne wizytacje potrzebne do wyceny. Przygotowujemy najbardziej konkurencyjne oferty. Jeżeli macie Państwo ofertę, która wydaje Wam się niekorzystna ze względów technicznych czy finansowych i chcecie ją sprawdzić, porównać, prosimy o kontakt, w celu przygotowania przez nas porównywalnej oferty na naszych warunkach.

Po przeprowadzonej instalacji nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie, zawsze może uzyskać od nas rady na temat użytkowania systemu jak i pomoc techniczną. Wolimy zarobić mniej ale pozostawić po sobie dobre wrażenie na przyszłość.

Zapraszamy do kontaktu.